Çayyolu Dekorasyon İç Mimarlık
30 Nisan 2018

Çayyolu Dekorasyon İç Mimarlık Çalışmaları

ile admin

ÇAYYOLU DEKORASYON İÇ MİMARLIK

Dekorasyon seçimi yaparken renkler sizleri anlatır ve psikolojinizi duvarlara yansıtır. Yaşam sevincinizi, hayata bakış açınızı kısaca size ait ne varsa sizinle paylaşır. Çayyolu İç Mimarlık Move Mimarlık olarak zevklerinize ve beğendiğiniz renklere önem veriyoruz. İstekleriniz doğrultusunda profesyonel bir ekip kadrosu ile nasıl bir proje yapabiliriz öncelikle bunu tasarlıyoruz ve sizlere sunuyoruz.

İç mimarlar, mekana özgü mobilyaların, eşyaların müşterilerin istekleri, kullanım amaçları ve elde edilen veriler tercih eder. İşin uzmanı olan bir iç mimar kendi özgün fikirlerini tasarlayarak uygular.

İç mimarlık, Bir mekanın içerisinde kullanıcıların mekanı kullanım amacına uygun yapısal ve estetik ölçülerinde tasarlayıp bu mekan içerisinde kullanılacak her bir metrekare için en uygun, özgün kişi yada kurumu yansıtabilecek dekorasyon çalışmalarını yapan meslek dalına verilen isimdir.

İÇ MİMARLIK İLE DEKORASYON ARASINDAKİ FARK NEDİR?

İç mimarlık mesleğinden de anlaşıldığı üzere mimari disiplinler arasında bir yapının iç mekanı ile ilgilenen disiplin alanıdır. Çoğu kişi mimarlık ile dekorasyoncuyu karıştırır. Dekorasyoncular biraz daha basit anlamda proje yaparken iç mimarlık olayı tamamen bambaşka bir alandır. Çayyolu iç mimarlık firması olarak Move İç Mimarlık sizlere hizmet vermenin mutluluğu içerisindeyiz. Yaptığımız Projeler arasında Sinpaş İnceklife , Yıldırım Kule İç Mimarlık , Beysu Konakları İç Mimarlık projelerimizi dilerseniz inceleyebilirsiniz.

İç mimarlar mekanların ; Duvarların, tavanların, zeminlerin, doğal ve yapay aydınlatmaların obje ve mobilyaların konumlandırılıp tasarlanmasına kadar tüm detayları kapsayan bir disiplindir. İç mekanda aklınıza gelebilecek her türlü tasarım dizayn iç mimarlık’da detaylarda düşünülmektedir.

Renkler, Mobilyalar, mobilya malzemeleri, kaplamalar, ahşaplar, metaller aklınıza gelebilecek tüm her şey iç mimarlığın bilgi ve uzmanlık alanına girmektedir. Bilgi uzmanlığı alanına girmesi doğru malzemenin kullanılması, yaşanabilecek her türlü tehlikenin, maddi ve manevi zararın önüne geçilmesini iç mimarlar düşünmektedir.

İÇ MİMARLARIN ÖZELLİKLERİ

– Sürekli araştırmacı bir yapıya sahiptirler.
– Renkli kişiliğe sahiptirler.
– Her konuda bilgi sahibi, hayal gücü kuvvetli analatik düşünce yapısına sahiptirler.
– Yaşanabilecek olası kestirme yetkisine sahip olan, daima bir sonraki adamı düşünen kişilerdir.

İç mimarlık hizmetleri Ev, Cafe, Restaurant, Showroom, Mağaza, Ofis vb. iş ve yaşam alanlarını kapsayıp bu mekanlarda kullanılacak tüm yapı eleman ve objelerin bizzat bu hizmeti veren mimarlık firması tarafından tasarlanmaktadır.

Aşağıda Mahall Ankara Pekalın Ailesine Yaptığımız İç Mimarlık Tasarım Projemizi İnceleyebilirsiniz. Diğer projelerimizi incelemek isterseniz web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Mahall Ankara Ofislerindeki İç Mimarlık Projesi

[envira-gallery id=”58″]

Summary
Çayyolu Dekorasyon İç Mimarlık Çalışmaları
Service Type
Çayyolu Dekorasyon İç Mimarlık Çalışmaları
Provider Name
Move İç Mimarlık,
Türkiye,Ankara,Çayyolu-06090,
Area
Çayyolu Dekorasyon İç Mimarlık Çalışmaları
Description
Çayyolu Dekorasyon İç Mimarlık Çalışmaları Ankara