30 Nisan 2018

İç Mimarlık ve Dekorasyon

ile admin

Bir mekanda tasarımı oluştururken mekan tek başına değerlendirilmemelidir. Tasarımcının görsel ve düşünsel yaşantısı, mekanın bulunduğu şehrin etkisi, yaşanmışlıklar, kültürü ile birlikte kullanıcının mekana uygulanmasını istediği istekleri mekanın dizaynının oluşturulmasında önemli bir etkendir.

İç mimari, insanların yaşam alanlarından estetiğin fonksiyonellikle beraber düşünülerek hareket edilmesi gereken bir kurgudur. Move iç Mimarlık olarak mimari yaklaşımlarımızı, projede fonksiyonelliği maksimum seviyede düşünüp mekanı estetik bir görünüm ile buluşturmak amacımız.

Villa, Konut, Cafe, Residence gibi yaşam alanları ile ofis,otel,hastane, mağaza gibi sosyal alanlardaki iç mimari tasarımlarda çağdaş yenilikçi tasarımlarla karşınızdayız. Öncelikle Mekanın analizinin çok iyi yapılması gerekir buda bir ekip çalışması ile olur. Move İç Mimarlık olarak fonksiyonelliğe ve estetiğe önem veriyoruz.

Herkes evinin en konforlu ve en şık tasarıma sahip olmasını ister ve bunun için elimizden geleni Move iç mimarlık olarak sizler için düşünüyoruz. İç mimar, tasarlanması istenen mekana yalnızca mekan tasarım açısından bakmaz. Mekanı kullanım yönünden, yaşanabilecek olan her türlü risk analizine kadar detaylandırarak inceler. Tasarlanması istenilen mekanın, bölgeye uygun olup olmadığına, uygun değilse eğer uygun olacak mekanın fikirlerinin paylaşılmasına kadar ayrıntılı bakar.

Renk, ışık, konfor iç mimarın uzmanlığı altında profesyonel bir kimlik kazanır. Bir iç mimar, tasarlayacağı mekanın hacim yüzey değerlerlendirmesini yapabilen, yapı sistemlerini,mekan konforunu, aydınlatma, ısıtma ve havalandırma sistemlerini fiziksel çevre kontrolleri çerçevesinde düzenleyebilecek bilgi ve beceriye sahip olması gerekir. Örnek olarak Sinpaş Altınoran’daki projemizi inceleyebilirsiniz.

SİNPAŞ ALTINORAN ARIK AİLESİ PROJEMİZ

[envira-gallery id=”65″]

 

Summary
Service Type
İç Mimarlık ve Dekorasyon
Provider Name
İç Mimarlık ve Dekorasyon,
Türkiye,Ankara,Çayyolu-06090,
Area
İç Mimarlık ve Dekorasyon
Description
İç Mimarlık ve Dekorasyon