4 Mayıs 2018

Yazın Keyfini Evinizdeki Dekorasyonu Güzelleştirerek Deneyin

ile admin

GELİN BU YAZ EVİNİZİN DEKORUNU MOVE İÇ MİMARLIK DEKOR ETSİN EVİNİZİ BAŞTAN YARATSIN.

Mevsim geçişlerinde yaşam alanlarını dekore etmek hepimiz için ilgi çekici olsa da, yapılacak işlemlerin oldukça fazla olması çabuk pes etmemize neden olabilir. Evimizi, İş yerimizi her ne kadar dekore etmek güzel olsa da bu iş gerçekten profesyonellerin işidir.

Kendi başımıza her ne kadar dekore etmek istesek de hayalimizdeki iş yeri, ofis, ev ‘i dekore edemeyiz. Evdeki kişilerin
dikkatini çekebilecek, Ofis’deki profesyonelliğinizi arttıracak, İş yerinizdeki Oteritenizi yükseltecek tasarımları eğer arzu ederseniz Move İç Mimarlık Ofisi olarak sizler için hayalinizdeki tasarımları gerçeğe dökmek isteriz.

Evinizdeki herkesin ilgisini çekebilecek bir yaz dekorasyonu ile mükemmel bir ortam yaratabiliriz. Evinizi dilerseniz baştan yaratabilir lüks dekore edilmiş bir ortam haline getirebiliriz. Yaşam ortam kalitesini ve iş gücünü yükseltebiliriz.

KENDİ BAŞINIZA EV İÇERİSİNDE YAPABİLECEĞİNİZ DEKORATİF FİKİRLER

Dekorasyona başlamak için en uygun yerlerden birisi yemek masalarıdır. Soluk çiçek desenleri, cam ürünleri farklı bir atmosfer yaratabilir.  Misafirlerinizi büyüleyecek çarpıcı odak bir nokta yaratabilmek için mevsimin çiçeklerinden bir buket yapabilirsiniz.

Çarpıcı Rahat ve Doğal Masalar alabilirsiniz. Saf bir zerafet etkisi yaratabilecek, sade ve tek renkli bir masa düzeni ile yiyecekleri, bitkileri ön plana çıkartabilirsiniz. Masa örtüsünün zevkini sizlere bırakıyoruz. Taze çiçekler yazın çarpıcı
renklerini evinize yansıtacaktır.

Evinizin çoğu bölgesini bitkiler ile donatabilir siniz. Aralıklı olarak mevsimin çiçeklerini, Nergis, beyaz lale, beyaz seramikler kullanarak sade bir canlılık yaratabilirsiniz. Ahşap pürüzlü yüzeylerde çiçek ve bitkiler daha hoş duracaktır.

İç mekanı tasarlarken renklerin uyumuna dikkat etmeliyiz. Evi fazla boğmadan ufak değişikliklerle evinize kendiniz bir sade hoş görüntü sağlayabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanın. İç mekana mevsim olarak yaz mevsiminin havasını katabilirsiniz. Yastıklarınız dan minderlerinize , havlularınız dan örtülerinize sevdiğiniz bir hayvanın yada bitkinin motifini kullanabilirsiniz. Fakat her ne kadar kendiniz evinizi dekore etmek isteseniz de bir iç mimar ‘ın düşünceleri, hayal gücü ve iş potansiyelini yakalamak hiç te kolay olmayacaktır. Bu işi bir profesyonel’e yaptırmak isterseniz Move İç Mimarlık Her zaman sizin yanınızda…

Summary
Service Type
Mevsim Geçişerinde İç Mimarlık ve Dekorasyon Fikirleri
Area
Move iç mimarlık
Description
Mevsim Geçişerinde İç Mimarlık ve Dekorasyon Fikirleri