Çocuk Ve Genç Odaları İçin Alternatif Bakış
17 Eylül 2019

Çocuk Ve Genç Odaları İçin Alternatif Bakış

ile admin

ÇOCUK VE GENÇ ODALARI İÇİN ALTERNATİF BAKIŞ

Çocuklarınız arkadaş edinmeye başlayabilecek yaşta olduklarında, yatak odalarına sürekli girmelerini istemeyebilirsiniz. Evinizde bir oyun odası için yeriniz yoksa, bodrum katınızın bir bölümü veya köşesi gibi evinizde daha az kullanılmış bir alan kullanmayı ve çocuklarınız ve arkadaşlarınız için bir Hangout alanına dönüştürmeyi düşünün. Birkaç kolay adımda, arkadaşlarıyla rahatlamak için sevecekleri bir alan yaratabilirsiniz. Çocuk ve genç odaları için eşsiz bir alternatif olan bu fikri nasıl yapabileceğinize göz atalım!

Çocuk Ve Genç Odaları İçin Alternatif Bakış

Çocuk Ve Genç Odaları İçin Alternatif Bakış

ÇOCUK VE GENÇ ODALARI İÇİN FARKLI BAKIŞ AÇILARI

ÇOK RAHAT OTURMA DÜZENİ

Alan bir salon hissi vermek için bol rahat oturma içerir. Küçük bir kanepe, bazı yer yastıkları ve keseler mükemmeldir. Zemine yakın olan seçeneklere bakın ve bir sürü rahat atma yastığı da kullanın.

DÜŞÜK BİR MASA VE RAHAT BİR HALI SEÇİN

Salon fikrimizi devam ettirerek, yere düşmeyecek bir sehpa seçtiğinizden emin olun, böylece çocuklar da yere oturabilir ve zeminden söz ederken, peluş bir halı seçtiğinizden emin olun. Bir tüylü ya da kalın yün halı hem iyi seçeneklerdir.

SOFİSTİKE VE EĞLENCELİ BİR DEKOR

Böyle bir yer, çocuklarınızın dekor konusunda yardımcı olmaları için harika bir fırsat. Bazı renkleri seçmelerine izin verin ve sonra bunları sağlıklı bir siyah-beyaz dozla karıştırın. Odanın kemiklerini sofistike tutun, böylece parçalar çocukluktan sonra kullanılabilir, ancak daha küçük dekor eşyaları ile eğlenin. Yapıtlar, çok az bir taahhütle bir alana bir ton kişilik eklemenin harika bir yoludur.

Buradaki sonuç: Tüm eğlenceyi çocuk odası veya oyun odası ile sınırlamayın. Evinizdeki mevcut bir odada onlar için bir Hangout odası veya eğlenceli bir yer oluşturmak, bu ipuçlarıyla, ister inanın ister inanmayın ama oldukça mümkün.

ÇOCUK VE GENÇ ODALARI İÇİN EN YARATICI ALTERNATİFLER KİME YAPTIRILIR?

Çocuk ve genç odaları için bu birbirinden farklı yaratıcı fikirleri ancak tecrübeli ve alanında uzman bir mimarlık firmasına yaptırırsanız en doğru sonucu alırsınız. Move mimarlık, yıllara dayanan deneyimi ve sayısız referanslıyla sizler için en doğru tasarımları yapacak firmadır.